Právne informácie | Šanca pre zdravie - portál o zdraví

Sú pre vás raňajky prioritou?

Áno, samozrejme.

Nie, neraňajkujem.

Sú, ale nemám čas sa naraňajkovať.

Neviem odpovedať na danú otázku.

Odoberajte naše novinky!

Právne informácie

 

Podmienky použitia

Obsah internetového portálu sancaprezdravie.sk je chránený autorským zákonom a príslušnými predpismi v platnom znení. Jeho kopírovanie, ďalšie rozširovanie a publikovanie, prípadne aj akejkoľvek jeho časti je bez predchádzajúceho písomného povolenia jeho prevádzkovateľa zakázané.

Prehlásenie

Prevádzkovateľ internetového portálu sancaprezdravie.sk nenesie zodpovednosť za škody alebo ujmy, ktoré by mohli vzniknúť v dôsledku nedostupnosti týchto stránok, jeho prípadným zavírením alebo využitím či zneužitím akejkoľvek informácie z tohto internetového portálu. Internetový portál sancaprezdravie.sk obsahuje informácie vzťahujúce sa k rôznym zdravotným rizikám, chorobám a lekárskym postupom. Tieto informácie majú len informatívny charakter a nemôžu slúžiť ako náhrada za profesionálnu zdravotnú starostlivosť. Nie je možné ich používať k diagnostikovaniu a liečeniu zdravotných problémov. Zdravotné problémy je nutné vždy prekonzultovať so svojim praktickým alebo odborným lekárom.


Osobné údaje

Návštevník tohto internetového portálu vyplnením formulárov na jeho stránkach týmto dáva súhlas k spracovaniu týchto údajov.


Obsah

Prevádzkovateľ internetového portálu sancaprezdravie.sk nepreberá žiadnu zodpovednosť za obsah materiálov poskytnutých pripievateľmi, partnermi portálu alebo užívateľmi v rámci dikusií. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmazať akýkoľvek príspevok alebo odkaz v rámci týchto stránok. Na internetovom portáli sancaprezdravie.sk je zakázané uverejňovať nezákonné materiály, alebo materiály v rozpore s etikou.

 

Prevádzkovateľ portálu, TeamPrevent Santé, s. r. o.